KONST / Litografier / Litografi 14499363
nr 1449 9363
Alexandre Lunois
(1863-1916), Frankrike
Litografi, Signerad, numrerad 14/20, flamenco dansare. Bladets mått: 31x25cm, oramat löst blad
Alexandre Lunois, fransk målare och grafiker född 1863, död 1916.
Utrop:
600 kr
måndag 21 februari 2022
kl 19:55:53
Alexandre Lunois
Läs mer om Alexandre Lunois